Poznajmy się lepiej

O nas

Aby odnieść sukces w nowoczesnym świecie biznesu, potrzebujesz niezawodnego oprogramowania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zbudować rozwiązania od podstaw – aby osiągnąć wszystkie Twoje cele biznesowe. Na co dzień tworzymy nowoczesne strony i sklepy internetowe.

strony internetowe
strony internetowe

Kim jesteśmy

Od ponad 5 lat tworzymy dedykowane oprogramowania na miarę potrzeb naszych klientów. Powstaliśmy jako firma składająca się z entuzjastów programowania i tworzenia rozwiązań przy wykorzystaniu najnowszych technologii.
Wszyscy wywodzimy się z różnych środowisk programistycznych, ale łączy nas pasja i etyka pracy. Chcemy po prostu dostarczać najlepsze projekty i wspierać ten plan naszą ciężką pracą.

5+

lat doświadczenia

50+

ukończonych projektów

Jesteśmy tym,
czego szukasz

Zapewniamy pełen zakres usług projektowania i tworzenia stron internetowych, ze szczególną dbałością o urządzenia mobilne. Oferujemy również wszystko, czego Twoja marka potrzebuje w zakresie nowoczesnego oprogramowania.

Jako firma jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szeroki wachlarz usług dla wszystkich naszych klientów. Znajdziesz u nas kreatywne rozwiązania połączone z zapleczem technicznym.

Koło naukowe Kredek

Stawiamy na rozwój

Aktywnie współpracujemy z dobrze znanym we Wrocławiu kołem naukowym “Kredek” działającym na Politechnice Wrocławskiej. Główną misją koła jest nauka programowania i nowych technologi studentów jak i osób spoza uczelni.

Zajęcia prowadzone przez koło składają się z dwóch kursów, jeden z nich dedykowany dla osób stawiających pierwsze kroki w branży IT, natomiast drugi przeznaczony dla osób chcących rozwinąć swoje umiejętności w programowaniu rozbudowanych aplikacji. Uczymy osoby wchodzące do branży IT tworzyć strony internetowe, aplikacje na komputery i aplikacje mobilne. Cieszymy się, że możemy dzielić się naszą wiedzą prowadząc zajęcia podczas kursu i pomagać w rozwoju koła.